1. Vyberte si hlas

Hledáte jemný ženský hlas pro instruktážní video? Nebo mladého muže pro rádiový spot? Najdete je u nás! Naše herce pečlivě vybíráme, a spolupracujeme jen s těmi nejlepšími.

2. Zadejte svůj projekt

Pošlete nám texty a své požadavky na namluvení. Máte navíc originální video v jiném jazyce? Hodně nám pomůže porozumět stylu a rychlosti řeči. Potřebujete text přeložit z angličtiny nebo ruštiny? Postaráme se o to.

3. Začínáme s nahráváním

Pokud během nahrávání zjistíte, že potřebujete texty změnit, dejte nám vědět. Rádi vám vyjdeme vstříc, ale počítejte s tím, že veškeré změny textu jsou už v této chvíli s doplatkem. Proto si raději finální texty zkontrolujte.

4. Zkontrolujte nahraný zvuk

Jakmile máme nahráno, pošleme vám zvuk na kontrolu. Pasáže, které vám nevyhovují, samozřejmě zdarma přemluvíme (neplatí pro změny v textu, viz. 3. bod).

5. Vše je hotovo!

Jste spokojení s výsledkem? Video v plné kvalitě vám pošleme ihned po připsání peněz na účet. V případě platby přes PayPal je to okamžitě, při převodu na bankovní účet můžete pro urychlení poslat screenshot provedené platby.

Potřebujete svůj text nejprve přeložit?

Máte skvělý projekt ale podklady pro něj jsou v jiném jazyce než v češtině? Žárný problém. Texty si přeložíme.  Dobře také víme, že aby byl text skvělý, nestačí ho jen převést do jiného jazyka. Proto se kromě věcné správnosti zaměřujeme i na stylistiku a to, jak bude text fungovat v českém prostředí.

 

Poznali jste naši práci, teď si vyberte ten správný hlas