1. Vyberte si hlas

Hledáte jemný ženský hlas pro instruktážní video? Nebo mladého muže pro rádiový spot? Najdete je u nás! Naše herce pečlivě vybíráme, a spolupracujeme jen s těmi nejlepšími.

2. Zadejte svůj projekt

Pošlete nám texty a své požadavky na namluvení. Máte navíc originální video v jiném jazyce? Hodně nám pomůže porozumět stylu a rychlosti řeči. Potřebujete text přeložit z angličtiny nebo ruštiny? Postaráme se o to.

3. Začínáme s nahráváním

Pokud během nahrávání zjistíte, že potřebujete texty změnit, dejte nám vědět. Rádi vám vyjdeme vstříc, ale počítejte s tím, že veškeré změny textu jsou už v této chvíli s doplatkem. Proto si raději finální texty zkontrolujte.

4. Zkontrolujte nahraný zvuk

Jakmile máme nahráno, pošleme vám zvuk na kontrolu. Pasáže, které vám nevyhovují, samozřejmě zdarma přemluvíme (neplatí pro změny v textu, viz. 3. bod).

5. Vše je hotovo!

Jste spokojení s výsledkem? Nahrávku v plné kvalitě vám pošleme ihned po připsání peněz na účet. V dnešní době je to téměř okamžitě.

Potřebujete svůj text nejprve přeložit?

Máte skvělý projekt ale podklady pro něj jsou v jiném jazyce než v češtině? Žárný problém. Texty si přeložíme.  Dobře také víme, že aby byl text skvělý, nestačí ho jen převést do jiného jazyka. Proto se kromě věcné správnosti zaměřujeme i na stylistiku a to, jak bude text fungovat v českém prostředí.

 

Poznali jste naši práci, teď si vyberte ten správný hlas